Archive for the ‘Audycja „Pod wielkim dachem nieba”’ Category

MY NA STRONIE RADIA ISLANDERS

Debiutujemy w polonijnym Radiu Islanders :)

Komentarze pod naszą najnowszą audycją:
Cieszy, że poezja może zaistnieć w przestrzeni radiowej. Niestety, nie jest to zbyt powszechne zjawisko. Można nawet powiedzieć, ze raczej schodzi do podziemi. Tym bardziej doceniam. Tak potrzebna zwłaszcza w dzisiejszych trudnych dniach. Poezja słowa mówionego czy śpiewanego, ważne, że daje nadzieję. A słowo Człowiek można jeszcze pisać dużą literą.
Droga Pani 
Krystyna Mazur, z największą przyjemnością odsłuchałam czytanych Pani wierszy przez Marię Duszkę. Zwłaszcza teraz, kiedy sama przeprowadziłam się na wieś kilka miesięcy temu słowa „na wsi lepiej widać cuda” bardzo do mnie przemówiły 🙂 życzę wszelkiej pomyślności.

Dwie godziny z Piotrem Spottkiem w Radiu Sigma

Piotr opowiada o sobie i muzyce w audycji Radia Sigma prowadzonej przez Iwonę Bernatowicz. Zapraszam do posłuchania. 

W niedzielę 22.11.2020 r. debiutujemy z naszą audycją w polonijnym Radiu Islanders

https://www.facebook.com/piotr.spottek/videos/3969991153029762

„Do zakochania jeden krok” „Pod wielkim dachem nieba”

Prosimy o wsparcie finansowe naszej audycji „Pod wielkim dachem nieba” na zrzutce: https://zrzutka.pl/8vdrxp

     Zbieramy pieniążki na urządzenia potrzebne do nagrywania audycji „Pod wielkim dachem nieba”: mikser, mikrofony, komputer itp.  Spośród innych audycji wyróżnia nas to, że „Pod wielkim dachem nieba” prezentujemy tylko polskie piosenki – stare i nowe. Dajemy szansę zaistnienia debiutującym artystom. Z radością odkrywamy twórczość młodych, utalentowanych osób. Wbrew pozorom, to nie jest bezkosztowe hobby. Od kilku lat tworzymy tę audycję bez honorarium, we własnym czasie wolnym i na własnym sprzęcie. Dlatego prosimy o wsparcie. Oto link do naszej zrzutki:
https://zrzutka.pl/8vdrxp

216 audycja „Pod wielkim dachem nieba” – patriotyczna

215 audycja „Pod wielkim dachem nieba”

214 audycja „Pod wielkim dachem nieba”, a w niej m.in. wywiad z Kubą Blokeszem i poezja Pawła Władysława Płócienniczaka

To fragment audycji zawierający nagranie czytanych przeze mnie wierszy Pawła Władysława Płóciennniczaka (stworzony przez autora):

https://www.facebook.com/pwplocienniczak/videos/4878063155552038

A to nasza najnowsza audycja.

Kuba Blokesz wystąpił na X sieradzkiej Nocy Poezji i Muzyki, udzielił wywiadu do audycji „Pod wielkim dachem nieba” i odjechał z moim tomikiem :)

Kuba Blokesz wystąpił na X sieradzkiej Nocy Poezji i Muzyki (byłam inicjatorką i współorganizatorką pierwszych czterech edycji tej imprezy), udzielił wywiadu do audycji „Pod wielkim dachem nieba” i odjechał z moim tomikiem.