Warning: Undefined variable $show_stats in /home/platne/serwer244310/public_html/maria.duszka.pl/wp-content/plugins/stats/stats.php on line 1384

„Jeżeli kogoś kochasz, kochasz także siebie” czyli „II Wiosna Poezji” w Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku

W dniach 17-18 czerwca uczestniczyłam w „II Wiośnie Poetyckiej” organizowanej w Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku.

Poszczególne spotkania prowadzili: Iwona Smolka – krytyk literacki, pisarka i dziennikarka Polskiego Radia, Mariusz Olbromski -poeta i dyrektor Muzeum Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów oraz Jan Strządała – prezes katowickiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

„Jeżeli kogoś kochasz, kochasz także siebie”- to  słowa z wiersza Joli Treli, które najbardziej zapadły mi w pamięć i serce podczas tej imprezy.

🙂

 

 

Możesz również polubić

Dodaj komentarz