OD LAT W PARZĘCZEWIE

W piątek 8 grudnia 2023 w Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie podsumowaliśmy XIX już edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poeyckiego „Czarno na białym”. Dziękuję współjurorom: profesorowi Konradowi Tatarowskiemu i Markowi Czuku. Gratuluję serdecznie Magdalenie Cybulskiej z Łodzi, zdobywczyni I nagrody. Magda jest ostatnio notoryczną laureatką wielu konkursów. ???? ❤ Wdzięczna jestem Rafałowi Gawinowi za (bezbolesne) poprowadzenie mojego spotkania autorskiego. ❤ Panu wójtowi Ryszardowi Nowakowskiemu dziękuję za kalendarz na 2024 r., a organizatorom: dyrektor Renacie Nolbrzak, Piotrowi Sankowskiemu i Renacie Janiszewskiej za całokształt. ????

Zamieszczone poniżej zdjęcia pochodzą ze strony Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie

Jurorzy i laureatka I nagrody

Rafał Gawin prowadzi moje spotkanie autorskie.

 

A TAK OPISANO TE IMPREZĘ NA STRONIE FORUM INICJATYW TWÓRCZYCH:
Za nami rozstrzygnięcie kolejnego „CZARNO NA BIAŁYM”.

To już dziewiętnasta edycja! W tym roku nadesłano sto trzydzieści pięć zestawów wierszy.

Jury w składzie Maria Duszka, Marek Czuku i Konrad Tatarowski (przewodniczący) przyznało:

I miejsce oraz nagrodę w wysokości 700 zł – Magdalenie Cybulskiej

II miejsce oraz nagrodę w wysokości 500 zł – Edycie Wysockiej

III miejsce oraz nagrodę w wysokości 300 zł – Milenie Gojny-Zbierowskiej.

Podczas imprezy finałowej w FIT odczytano nagrodzone wiersze. Odbyło się także spotkanie autorskie z Marią Duszką – wieloletnią jurorką i laureatką pierwszej edycji konkursu. Spotkanie poprowadził Rafał Gawin z Domu Literatury w Łodzi. Imprezę zakończył recital Janusza Nastarowicza – gitarzysty i wokalisty folkowo-bluesowego.

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim laureatom i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu. Zapraszamy do Forum Inicjatyw Twórczych na następne wydarzenia.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz